Kontrast: kontrast domyślny kontrast czarno-biały kontrast zółto-czarny        MAPA STRONY

Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali,
 ale po to, abym ja działał i kochał

Janusz Korczak
 

Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali,
 ale po to, abym ja działał i kochał

Janusz Korczak
 

Start Kadra

 

Dyrektor Ośrodka - mgr Agnieszka Wyrwas
agnieszka.wyrwas@sosw.torun.pl
tel. (+48) 883 647 692

Wicedyrektor ds. kształcenia podstawowego
mgr
Emilia Kwiatkowska

emilia.kwiatkowska@sosw.torun.pl
tel. (+48) 502 695 379

Wicedyrektor ds. kształcenia zawodowego
mgr Agnieszka Majewska
agnieszka.majewska@sosw.torun.pl
tel. (+48) 883 647 684

Kierownik Ośrodka - mgr Anna Iglewska
anna.iglewska@sosw.torun.pl
tel. (+48) 502 695 439

 

Pedagodzy i psycholodzy w KPSOSW w Toruniu

Szkoła Podstawowa - pedagog mgr Justyna Krakowiak tel. (+48) 883 623 261

Szkoła Podstawowa - psycholog mgr Anna Sucharska-Daraż tel. (+48) 883 623 261

Branżowa Szkoła I Stopnia - pedagog mgr Barbara Kopczyńska tel. (+48) 883 623 283

Branżowa Szkoła I Stopnia - psycholog mgr Magdalena Smoczyńska-Malec tel. (+48) 883 623 283

Internat - pedagog mgr Anna Dzieszka-Cytarska tel. (+48) 502 695 438    anna.dzieszka-cytarska@sosw.torun.pl

 

 

Lista nauczycieli i wychowawców zatrudnionych w Kujawsko-Pomorskim Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Toruniu

  1. Aleksandrowicz Piotr

  2. Bajerska Ewelina

  3. Bejger Sebastian

  4. Bęben Joanna

  5. Białek Anna

  6. Biczyk Monika

  7. Bielawa Dorota

  8. Błeszyńska Lucyna

  9. Bojar Adam

  10. Brojewska-Koprowska Anna

  11. Brzezińska Aldona

  12. Cholewińska Aleksandra

  13. Cichoracka Sylwia

  14. Czermińska Aleksandra

  15. Czerwonka Dagna

  16. Dembiński Krzysztof

  17. Dudek Edyta

  18. Dwojak-Zakrocka Katarzyna

  19. Dziduch-Gręda Agnieszka

  20. Dzieszka-Cytarska Anna

  21. Dzik Sylwia

  22. Filar Małgorzata

  23. Gałka Karolina

  24. Gardocka Lilianna

  25. Gołuchowska Dorota

  26. Goss Lidia

  27. Gotowalska Marta

  28. Górska Natalia

  29. Gwizdała Adam

  30. Grzesiak Beata

  31. Hus Daria

  32. Iglewska Anna

  33. Jakubaszek Anna

  34. Jakubiak Małgorzata

  35. Janczarska Aneta

  36. Janicka Renata

  37. Jankowska Mieczysława

  38. Januszewska Grażyna

  39. Kaczmarzyk Magdalena

  40. Kamińska Grażyna

  41. Kamińska Magdalena

  42. Kędzierska Oliwia

  43. Kluz Maria

  44. Kopczyńska Barbara

  45. Kopyrska-Kędzior Aleksandra

  46. Kowalski Marek

  47. Kozłowski Mateusz

  48. Krajnik Anna

  49. Krakowiak Justyna

  50. Kraśnicka Grażyna

  51. Krauze-Zgórzyńska Katarzyna

  52. Kromkiewicz Piotr

  53. Kucharski Krzysztof

  54. Kwiatkowska Emilia

  55. Leśniewicz Anna

  56. Liczkowski Sławomir

  57. Łopatowska Wioleta

  58. Łukiewska Katarzyna

  59. Łusiewicz Jacek

  60. Majewska Agnieszka

  61. Małkiewicz Angelika

  62. Manikowska Nina

  63. Masłowska Monika

  64. Maszudzińska-Frankowska Magdalena

  65. Mazur Bogumiła

  66. Mazurek Sergiusz

  67. Mądry Ryszard

  68. Milewska Daria

  69. Murawski Jacek

  70. Nowakowska Katarzyna

  71. Oliwa Katarzyna

  72. Ołów Aleksandra

  73. Oraczewska Dagna

  74. Ordon Monika

  75. Orłowska Iwona

  76. Pawlikowski Adam

  77. Pawluczuk Anna

  78. Piechocki Jan

  79. Piecyszyn Agnieszka

  80. Pirogowska Marta

  81. Polanowska Celina

  82. Popowska Małgorzata

  83. Pruszyńska Anna

  84. Rodzewicz Aneta

  85. Rozwadowska-Brążkiewicz Beata

  86. Rychlicka Małgorzata

  87. Sadowska Agata

  88. Sadowska-Krajewska Aleksandra

  89. Siekierska Marta

  90. Siuda Magdalena

  91. Skucińska Beata

  92. Smal-Węgierska Anna

  93. Smoczyńska-Malec Magdalena

  94. Sokołowska Eliza

  95. Sokołowski Krzysztof

  96. Sucharska-Daraż Anna

  97. Suda Marzanna

  98. Szalkowska Dobrosława

  99. Szustakowska Sylwia

  100. Śledź Agnieszka

  101. Tadajewska Danuta

  102. Tajchman Anita

  103. Tarasiuk Romualda

  104. Troszyńska Karolina

  105. Tucholska Katarzyna

  106. Ulatowska Jolanta

  107. Waloch Ilona

  108. Welenc Sebastian

  109. Wiedemeyer Sławomir

  110. Wielewiecka Kamila

  111. Wielich Elżbieta

  112. Wiśniewska Dorota

  113. Wittbrodt Patrycja

  114. Wojciechowska Barbara

  115. Wolter Alicja

  116. Wonatowska Monika

  117. Wrzesińska Małgorzata

  118. Wydrych Agnieszka

  119. Wyszogrodzka Hanna

  120. Zach Aleksandra

  121. Zdanowicz Marta

  122. Żółtowska Beata

  123. Żywicka Barbara

.

Media społecznościowe

      

Budujemy przedszkole
Artyści w zawodzie

 

Jubileusz

 

Ważne linki