Kontrast: kontrast domyślny kontrast czarno-biały kontrast zółto-czarny           MAPA STRONY

Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali,
 ale po to, abym ja działał i kochał

Janusz Korczak
 

Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali,
 ale po to, abym ja działał i kochał

Janusz Korczak
 

Start Jubileusz 50-lecia SOSW Bal urodzinowy SOSW

Bal urodzinowy SOSW

We wtorek 25 listopada 2014 r. hucznie świętowaliśmy 50 urodziny naszego Ośrodka. Uczniowie, ich rodzice, dziadkowie i nauczyciele wzięli udział w balu urodzinowym. Ileż było atrakcji, konkursów, zabaw i tańców! W pięknie przystrojonej balonamii serpentynami sali poruszaliśmy się w rytm granych przez pana Mateusza szlagierów. Tanecznemu szaleństwu nie było końca. Uczestnicy balu mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności tanecznych i sprawnościowych podczas różnych konkursów oraz zabawy chustą animacyjną. Na wszystkich aktywnych rodziców i uczniów czekały słodkie niespodzianki.

Największą popularnością cieszyło się stoisko z malowaniem twarzy. W ciągu kilku minut można było przemienić się w kotka, pieska, spidermana lub pirata, a wszystko za sprawą zdolności plastycznych pani Ani i Marty.  Uczniowie mieli też możliwość wykazania się wyobraźnią, skręcając przedziwne figury z balonów. Powstawały pieski, kwiatki, a nawet korony.

Punktem kulminacyjnym balu były pięknie udekorowane torty, wykonane przez uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Po odśpiewaniu tradycyjnego „Sto lat”, wspólnie zdmuchnęliśmy świeczki i nastała długo oczekiwana przez wszystkich chwila degustacji tortów.

Na koniec balu jury wybrało najlepiej bawiącą się parę, mianowało ją królem i królową balu i udekorowało balonowymi koronami.

Takie szalone urodziny na pewno wszyscy będziemy długo i miło wspominali.

.

Media społecznościowe

      

Budujemy przedszkole
Artyści w zawodzie

 

Jubileusz

 

Ważne linki