Kujawsko - Pomorski Specjalny Ośrodek
 Szkolno - Wychowawczy

im. Janusza Korczaka w Toruniu


Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali,
 ale po to, abym ja działał i kochał

Janusz Korczak
 

 

Organem prowadzącym dla Kujawsko-Pomorskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego
w Toruniu  jest Samorząd Województwa
 Kujawsko-Pomorskiego

Start Nauczyciele

 

Lista nauczycieli i wychowawców zatrudnionych w Kujawsko–Pomorskim Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym w Toruniu

  1. Aleksandrowicz Piotr

  2. Bajerska Ewelina

  3. Bejger Sebastian

  4. Bęben Joanna

  5. Białek Anna

  6. Biczyk Monika

  7. Bielawa Dorota

  8. Błaszkiewicz-Gruszka Natalia

  9. Błeszyńska Lucyna

  10. Bojar Adam

  11. Brzezińska Aldona

  12. Cichoracka Sylwia

  13. Czermińska Aleksandra

  14. Czerwonka Dagna

  15. Dziduch-Gręda Agnieszka

  16. Filar Małgorzata

  17. Gardocka Lilianna

  18. Gołuchowska Dorota

  19. Goss Lidia

  20. Graban Daria

  21. Hus Daria

  22. Iglewska Anna

  23. Irla Maria

  24. Jabłońska Maria, s. Ancella

  25. Jakubaszek Anna

  26. Janicka Renata

  27. Jankowska Marzena

  28. Jankowska Mieczysława

  29. Januszewska Grażyna

  30. Jasek Jan

  31. Jeszka-Głowacka Karolina

  32. Kaczmarzyk Magdalena

  33. Kamińska Grażyna

  34. Kamińska Magdalena

  35. Kirsz Justyna

  36. Kopczyńska Barbara

  37. Kowalski Marek

  38. Kowalski Radosław

  39. Kozłowski Mateusz

  40. Krakowiak Justyna

  41. Krasoń-Nojak Joanna

  42. Kraśnicka Grażyna

  43. Krawczyk Sylwia

  44. Kromkiewicz Piotr

  45. Kucharski Krzysztof

  46. Kwiatkowska Emilia

  47. Leśniewicz Anna

  48. Letkiewicz Iwona

  49. Lisiecka Beata

  50. Łopatowska Wioleta

  51. Łukiewska Katarzyna

  52. Łusiewicz Jacek

  53. Majewska Agnieszka

  54. Małkiewicz Angelika

  55. Masłowska Monika

  56. Maszudzińska-Frankowska Magdalena

  57. Mazur Bogumiła

  58. Mazurek Sergiusz

  59. Mądry Ryszard

  60. Nowakowska Katarzyna

  61. Ordon Monika

  62. Orłowska Iwona

  63. Pawlik Małgorzata

  64. Pawlikowski Adam

  65. Pawluczuk Anna

  66. Piechocki Jan

  67. Polanowska Celina

  68. Popowska Małgorzata

  69. Prochowska Ewa

  70. Pruszyńska Anna

  71. Rissmann Anna

  72. Rodzewicz Aneta

  73. Rozwadowska-Brążkiewicz Beata

  74. Ruciński Marek

  75. Rychlicka Małgorzata

  76. Sadowska Agata

  77. Sadowska-Krajewska Aleksandra

  78. Sadurska Anna

  79. Skucińska Beata

  80. Smal-Węgierska Anna

  81. Smoczyńska-Malec Magdalena

  82. Sokołowska Eliza

  83. Sokołowski Krzysztof

  84. Sucharska-Daraż Anna

  85. Suda Marzanna

  86. Szalkowska Dobrosława

  87. Szustakowska Sylwia

  88. Śledź Agnieszka

  89. Śmigielska Małgorzata

  90. Świtek Marta

  91. Tadajewska Danuta

  92. Tajchman Anita

  93. Tarasiuk Romualda

  94. Trawińska Anna

  95. Troszyńska Karolina

  96. Tumirska-Budzyńska Dorota

  97. Ulatowska Jolanta

  98. Waloch Ilona

  99. Welenc Sebastian

  100. Wielewiecka Kamila

  101. Wielich Elżbieta

  102. Wolter Alicja

  103. Wrzesińska Małgorzata

  104. Wydrych Agnieszka

  105. Wyrwas Agnieszka

  106. Wyszogrodzka Hanna

  107. Zach Aleksandra

  108. Żubkowska Anna

  109. Żółtowska Beata

  110. Żywicka Barbara

 

do góry

 

Budujemy przedszkole
Artyści w zawodzie

 

Jubileusz

 

Masz pytanie?

Zadzwoń,
udzielimy na nie odpowiedzi.

56 654 47 78

 

Ważne linki